تأمین سرمایه کیمیا

صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات کیمیا (آذرین)

تأمین سرمایه کیمیا به عنوان تأمین سرمایه تخصصی شرکت ملی صنایع مس ایران بمنظور پاسخگویی به نیاز خانواده بازارسرمایه، تنوع بخشی گزینه‌های سرمایه‌گذاری و با رویکرد تخصصی‌، صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات کیمیا با نماد آذرین (ETF) را راه اندازی کرد. طبق مصوبه سازمان بورس و اوراق بهادار برای صندوق­ های بخشی، حداقل 70% از دارایی این صندوق به سهام موجود در صنعت فلزات اساسی و حداکثر تا 10% از منابع می­تواند به سایر صنایع اختصاص یابد.

صندوق آذرین، تحت مدیریت شرکت تأمین سرمایۀ کیمیا در تاریخ 1402/05/25 با شمارۀ ثبت 56068 نزد ادارۀ ثبت شرکت‌ها و با شمارۀ 12172نزد سازمان بورس و اوراق بهادار با سرمایۀ اولیۀ هزار میلیارد تومان ثبت شده است.

تحلیل نمادهای مختلف گروه فلزات و تشخیص زمان خرید و نقطه خروج از سهام این گروه همواره ذهن سرمایه‌گذاران را به خود مشغول می‌کند و خرید صندوق بخشی فلزات کیمیا با نماد آذرین، می‌تواند به به این دغدغه ها پایان دهد. با خرید واحدهای صندوق بخشی آذرین، سرمایه‌گذار به تحلیل نمادهای مختلف گروه فلزات نیازی ندارد. همچنین این صندوق مناسب آن دسته از سرمایه گذارانی است که با پذیرش ریسک بیشتر به دنبال کسب بازدهی بالاتر هستند.

  • مزایای صندوق آذرین

از آنجایی که بازارگردانی یکی از بزرگترین نمادهای زیرگروه صنعت فلزات اساسی ( سهام شرکت صنایع ملی مس ایران با نماد فملی) توسط صندوق اختصاصی بازارگردان صنعت مس تحت مدیریت شرکت تامین سرمایۀ کیمیا انجام می­ شود؛ می ­توان گفت صندوق بخشی فلزات کیمیا نسبت به سایر صندوق­ های بخشی فعال در حوزه صنعت فلزات اساسی به صورت تخصصی­ تر و متمرکزتر به تحلیل این صنعت می ­پردازد، لذا امکان کسب بازدهی بیشتر را برای سرمایه­ گذاران خود به ارمغان می­ آورد.

  • چگونه واحدهای صندوق آذرین را بخریم؟

خرید و فروش واحدهای صندوق آذرین به صورت آنلاین انجام می شود و سرمایه گذاری در آن از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری ها امکان پذیر است. شما در هر لحظه می توانید از صندوق آذرین خارج شوید و دارایی خود را نقد کنید.

  • سایر اطلاعات:

نوع صندوق: سهامی – بخشی قابل معامله در فرابورس

حداکثر میزان خرید: نامحدود

حداقل میزان خرید: یک واحد

مبلغ اسمی هرواحد: ده هزار ریال

مدیر صندوق: تأمین سرمایه کیمیا

بازارگردان: تأمین سرمایه کیمیا

دانلود اساسنامه

دانلود امید نامه

مشاهده هزینه های صندوق

مشاهده ترکیب دارایی ها