تأمین سرمایه کیمیا

اعلام زمان‌بندی پرداخت سود سهام سال مالی 1402

اطلاعیه پرداخت سود نقدی سهام سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 بر روی کدال قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه کیمیا، برنامه زمانبندی پیشنهادی پرداخت سود نقدی به دارندگان سهام در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 شرکت تامین سرمایه کیمیا (سهامی عام) به شرح ذیل اعلام می‌شود:

  • سود سهام‌داران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند تا تاریخ 20 خردادماه 1403 از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)، واریز خواهد شد.
  • سود سهام‌داران حقوقی دارندگان کمتر از یک میلیارد و هفتصد میلیون سهم تا تاریخ 30 خردادماه 1403 از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)، واریز خواهد شد.
  • سود سهام‌داران حقوقی دارندگان بیشتر از یک میلیارد و هفتصد میلیون سهم تا تاریخ 15 شهریور 1403 از طریق امور سهام شرکت با ارائه آگهی ثبتی، آخرین تغییرات و اعلام کتبی شماره حساب بانکی متعلق به شخص حقوقی، واریز خواهد شد.

در اطلاعیه منتشره بر روی کدال آمده است که از سهام‌داران محترمی که تاکنون در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند، درخواست می‌شود تا قبل از تاریخ مذکور با مراجعه به سایت اینترنتی www.Sejam.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.