تأمین سرمایه کیمیا

جدیدترین صندوق سهامی فرابورس معرفی شد؛ آغاز پذیره‌نویسی «آبنوس» از سی‌ام اردیبهشت‌ماه

آیین اهدای لوح صندوق سرمایه‌گذاری سهام‌نگر کیمیا با حضور مدیران شرکت تامین‌سرمایه کیمیا برگزار شد.
مهرداد فرح‌آبادی، مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه کیمیا با اشاره به اینکه دارایی تحت مدیریت این شرکت در حال حاضر 11 هزار میلیارد تومان است، گفت: صندوق سرمایه‌گذاری سهام نگر کیمیا، چهارمین صندوق سرمایه‌گذاری مجموعه تأمین سرمایه کیمیا است که پذیره‌نویسی واحدهای آن از فردا آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پذیره‌نویسی این صندوق با نماد «آبنوس» از 29 اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز و تا 7 خردادماه ادامه خواهد داشت، گفت: به‌این‌ترتیب سرمایه‌گذاران 7 روز کاری فرصت دارند تا در این پذیره‌نویسی مشارکت داشته باشند.

وی با پیش‌بینی استقبال خوب بازار از این پذیره‌نویسی، به نقطه تمایز این صندوق سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: سیاست تأمین سرمایه کیمیا در این صندوق، انتخاب سهام بنیادی، بلندمدت و جذاب بازار در ترکیب این صندوق است تا در کنار ترکیبی بهینه متشکل از گواهی سپرده، گواهی کالایی و صندوق‌های طلا بتوانیم بازدهی بالایی را برای سهامداران رقم بزنیم.

این گزارش حاکی است پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری سهام نگر کیمیا از روز یک‌شنبه 30 اردیبهشت‌ماه لغایت 7 خردادماه به مدت 7 روز کاری انجام خوهد شد.

این صندوق با نماد آبنوس ، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه فعالیت خواهد کرد.

نوع صندوق سرمایه‌گذاری در سهام و سقف سرمایه صندوق 500 میلیارد تومان است. مدیر و بازارگردان صندوق شرکت تأمین سرمایه کیمیا و کارگزار پذیره‌نویس نیز کارگزاری ارگ هومن است.